Drogi Przedsiębiorco

Wiedząc że twój czas jest cenny a ciągłość pracy kluczowa dla twojej firmy proponujemy zamiast ogólnych propozycji współpracy indywidualne krótkie spotkanie audytorskie na podstawie którego przygotujemy ofertę na usługi dostosowane typowo pod Twoją firmę.

Zamów bezpłatny audyt już teraz!!

 Co cenią inni w naszej relacji B2B:

 Szybkość reakcji:

Nasz serwis ma całodobową infolinię alarmową gdzie można zgłaszać ewentualne problemy i usterki.

Problemy systemowe w większości przypadków usuwamy w ciągu 3 godzin

Większość awarii sprzętowych dzięki własnemu w pełni wyposażonemu zapleczu serwisowemu usuwamy w ciągu jednej doby roboczej.

 Profesjonalizm:

Serwisując miesięcznie około 150-200 komputerów od 2008 roku jesteśmy obeznani w usterkach sprzętowych i softwarowych dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie

Wsparcie techniczne:

Każdy w biznesie ma swoją specjalizację dlatego by jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów w ramach każdej umowy serwisowej klient otrzymuje poza obsługą zawartą w umowie dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia co daje możliwość konsultacji każdej decyzji z dziedziny IT z specjalistą.

 Bezpardonowość:

Bez skrupułów wytykamy błędy z dziedziny IT które zauważamy w danej firmie bo sprawność działania to nie tylko wywiązywanie się z zakresu umowy ale przewidywanie i reagowanie na potencjalne zagrożenia zanim nastąpią.

Elastyczność:

Nasz zespół wie że nie ma 2 takich samych osób jak i nie ma 2 takich samych firm dlatego do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i rozwojowo ciągle badając i wychodząc naprzeciw jego potrzebom.

 Bezpieczeństwo:

Zapewniamy poziom bezpieczeństwa wymagany między innymi w certyfikacji ISO gdyż jako jedyna z nie wielu firm serwisowych w Polsce w naszym zespole pracuje

Specjalista z certyfikatem ABI ( Administrator Bezpieczeństwa Informacji) autoryzowanym przez GIODO( Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych).