Czym dla ciebie jest Adwords?

Inwestycją z szybką i pewną stopą zwrotu?!

A My?

Nie będziemy się chwalić że działamy w branży już od ponad 6 lat że obsługujemy średnio 120 klientów miesięcznie i że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie choć to prawda ale to co jest naprawdę ważne dla ciebie to to że dzięki współpracy z nami zyskasz znacznie więcej klientów!

Jak?

Dzięki kampanii AdWords która natychmiastowo wyniesie twoją stronę na jedno z pierwszych 3 miejsc w wyszukiwarce google czyli tej której używa 97% użytkowników internetu w Polsce

Co jest naszym zadaniem w pracy dla ciebie?

Naszym zadaniem jest aby ROI (zwrot z inwestycji) twojej kampanii był jak najwyższy. Czyli tworzymy kampanie pod twoją firmę monitorujemy efekty i optymalizujemy tak byś jej koszt był coraz niższy a zysk w postaci ilości klientów na stronie coraz wyższy. Działamy tak by na twoją stronę www docierały tylko te osoby które faktycznie są zainteresowane tym co oferujesz.

Ile to kosztuje?

Ty decydujesz ilu klientów jest ci potrzebnych i kogo chcesz przyciągnąć przykładowo możesz wybrać jeden z pakietów poniżej:

adwords tabela

Podane kwoty są kwotami netto. Możesz również w każdej chwili zamówić bezpłatną indywidualną wycenę kampanii dla twojej firmy

Zadzwoń do nas już teraz
i zacznij w końcu wykorzystywać korzyści
XXI wieku